Διενεργεί πρόχειρο μειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές και με κριτήριο κατακύρωσης τη χαμηλότερη τιμή, για την ανάδειξη αναδόχου για την πιστοποίηση των ανελκυστήρων του ΤΕΙ Ηπείρου, στην Άρτα και στην Πρέβεζα.
Η πιστοποίηση των ανελκυστήρων του ΤΕΙ Ηπείρου, θα γίνει μετά από επιθεωρήσεις, σύμφωνα με τις διατάξεις της κείμενης νομοθεσίας σε ισχύ όσον αφορά την εγκατάσταση, λειτουργία, συντήρηση και ασφάλεια των ανελκυστήρων (Απόφαση Αριθμ. οικ. Φ.Α. 9.2/ΟΙΚ.28425 ΦΕΚ Β΄2604/22-12-2008 και προγενέστερες), από αναγνωρισμένο / διαπιστευμένο από το Ε.ΣΥ.Δ. φορέα ελέγχου ανελκυστήρων.
Συνολικός προϋπολογισμός για την πιστοποίηση των ανελκυστήρων του ΤΕΙ Ηπείρου: # 1.750,00 # ευρώ (συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α.)
Προσφορά που δεν θα είναι για το σύνολο των ανελκυστήρων στον ΠΙΝΑΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ θα ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΤΑΙ.
Σχετικά Αρχεία: