Σας γνωρίζουμε ότι το 98 ΤΜΧΕΘ σύμφωνα με τα καθοριζόμενα στα σχετικά, θα προβεί στη διενέργεια συνοπτικού διαγωνισμού, όπως ορίζει το άρθρο 96 του (α) σχετικού, που θα αφορά στην προμήθεια υλικών – παροχή υπηρεσιών για την εκτέλεση του έργου: “Συντήρηση Ηλεκτρικού Δικτύου και Μεταφορά Ηλεκτρικού Πίνακα στο ΚΥΤ ΜΟΡΙΑΣ”
Μετά από τα παραπάνω σας αποστέλλουμε συνημμένα, την υπ’ αρίθμ 1/2017 προκήρυξη που αφορά στον υπόψη διαγωνισμό
Σχετικά Αρχεία: