Ο Σύλλογος Υδραυλικών Άρτας θα πραγματοποιήσει Γενική Συνέλευση την Παρασκευή 14 Ιουνίου 2019 στις 19:00 στο ισόγειο του Επιμελητηρίου Άρτας. Σε περίπτωση μη απαρτίας η Γ. Σ. θα πραγματοποιηθεί την επόμενη Παρασκευή στις 21 Ιουνίου την ίδια ώρα.
![EPIMELITIRIO1 F1049985651](https://www.e-artas.gr/wp-content/uploads/2000/01/EPIMELITIRIO1_F1049985651.jpg)
Ο Σύλλογος Υδραυλικών Άρτας θα πραγματοποιήσει Γενική Συνέλευση την Παρασκευή 14 Ιουνίου 2019 στις 19:00 στο ισόγειο του Επιμελητηρίου Άρτας. Σε περίπτωση μη απαρτίας η Γ. Σ. θα πραγματοποιηθεί την επόμενη Παρασκευή στις 21 Ιουνίου την ίδια ώρα.