Ο Σύλλογος Κοινωνικής Αλληλεγγύης Αρτινών Γυναικών διοργανώνει μια Πολιτιστική Εκδήλωση Φιλανθρωπικού Χαρακτήρα την Κυριακή 13 Οκτωβρίου 2019 στις 18:00 στην αίθουσα του ισογείου του Επιμελητηρίου Άρτας.Θα προβληθούν τα Ντοκιμαντέρ «ΛΑ ΒΕΡΛΙΓΚΑ» και «ΑΡΑΧΝΕΣ» και μικρά φιλμ με εικόνες της Άρτας του Φωτογραφου-Κινηματογραφιστή κ. Γκανιάτσα Βασίλη. Η τιμή εισόδου είναι 5 ευρώ και τα έσοδα θα διατεθούν για την ενίσχυση απόρων οικογενειών της Άρτας.
![EPIMELITIRIOKAIISOGEIO F2029935449](https://www.e-artas.gr/wp-content/uploads/2000/01/EPIMELITIRIOKAIISOGEIO_F2029935449.jpg)