Το Επιμελητήριο Άρτας σας ενημερώνει ότι στα πλαίσια του θεσμού μαθητείας αποφοίτων ΕΠΑΛ, μπορείτε να υποβάλετε αίτημα για απασχόληση αποφοίτων ΕΠΑ.Λ σύμφωνα με τις πληροφορίες που αναφέρονται στο επισυναπτόμενο παράρτημα.
![champer artas LOGO mikro1](https://www.e-artas.gr/wp-content/uploads/2020/07/champer-artas-LOGO-mikro1.jpg)
Το Επιμελητήριο Άρτας σας ενημερώνει ότι στα πλαίσια του θεσμού μαθητείας αποφοίτων ΕΠΑΛ, μπορείτε να υποβάλετε αίτημα για απασχόληση αποφοίτων ΕΠΑ.Λ σύμφωνα με τις πληροφορίες που αναφέρονται στο επισυναπτόμενο παράρτημα.