Παρουσίαση βιβλίου του Χρήστου Τούμπουρου με τίτλο ”Με την Ηπειρώτικη λαλιά”θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα του Συνεδριακού Κέντρου του 2ου Ορόφου του Επιμελητηρίου Άρτας την Τετάρτη 28 Νοεμβρίου 2018 και ώρα 20:30μμ.
![epimelitirio artas 1021x580 F 131493199](https://www.e-artas.gr/wp-content/uploads/2000/01/epimelitirio-artas-1021x580_F-131493199.jpg)
Παρουσίαση βιβλίου του Χρήστου Τούμπουρου με τίτλο ”Με την Ηπειρώτικη λαλιά”θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα του Συνεδριακού Κέντρου του 2ου Ορόφου του Επιμελητηρίου Άρτας την Τετάρτη 28 Νοεμβρίου 2018 και ώρα 20:30μμ.