Την παραίτησή του από τη θέση του Προέδρου του Επιμελητηρίου Άρτας υπέβαλε στις 8/1/2015, όπως προβλέπεται από τη νομοθεσία, ο Χρήστος Παπάζογλου, προκειμένου να λάβει μέρος ως υποψήφιος βουλευτής στις Εθνικές εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015.
![PAPAZOGLOU1 F 237176224](https://www.e-artas.gr/wp-content/uploads/2000/01/PAPAZOGLOU1_F-237176224.jpg)
Την παραίτησή του από τη θέση του Προέδρου του Επιμελητηρίου Άρτας υπέβαλε στις 8/1/2015, όπως προβλέπεται από τη νομοθεσία, ο Χρήστος Παπάζογλου, προκειμένου να λάβει μέρος ως υποψήφιος βουλευτής στις Εθνικές εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015.