Το Επιμελητήριο Άρτας σας ενημερώνει για την εκδήλωση που πραγματοποιεί η Περιφερειακή Eνότητα Άρτας σε συνεργασία με το Επιμελητήριο με θέμα «Εφαρμογή των Υγειονομικών Πρωτοκόλλων στα Τουριστικά καταλύματα» στα πλαίσια δράσεων ενημέρωσης «πρόληψης εξάπλωσης του ιού SARS-COV 2 στον Τουριστικό Τομέα».Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί σήμερα Πέμπτη 9 Ιουλίου 2020 και ώρα 19:30 στην αίθουσα του ισογείου του Επιμελητηρίου.
![LOGOmikro F 330298202](https://www.e-artas.gr/wp-content/uploads/2000/01/LOGOmikro_F-330298202.jpg)