ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΑΡΤΑΣ
Τη Δευτέρα 28 Φεβρουαρίου το Επιμελητήριο Άρτας έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα για το 2022 στην ταβέρνα του Γιάννη Τλούπα στην άνω πόλη.
Ο Πρόεδρος κ. Γιάννης Γκολομάζος, τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου και οι υπάλληλοι των υπηρεσιών του Επιμελητηρίου , αφού αντάλλαξαν ευχές για υγεία και προκοπή για τη νέα χρονιά , είχαν την ευκαιρία να περάσουν μια χαλαρή βραδιά ξεφεύγοντας έστω και για λίγο από το άγχος και την πίεση της καθημερινότητας. Η εκδήλωση κύλησε μέσα σε μια ιδιαίτερα ζεστή και φιλική ατμόσφαιρα , αποδεικνύοντας ότι οι σχέσεις των ανθρώπων του Επιμελητηρίου μας είναι άριστες και ότι τελικά οι όποιες διαφωνίες τους – προϊόν άλλωστε της κοινής αγωνίας για το καλό του τόπου μας –περιορίζονται μόνο στη διάρκεια των συνεδριάσεων του ΔΣ.
Τυχερή της βραδιάς – και ευχόμαστε ολόψυχα και όλης της χρονιάς – ήταν η κα. Σοφία Μπόκου , περιφερειακή υπάλληλος για τον νομό Άρτας της Διαχειριστικής Ευρωπαϊκών Προγραμμάτων, η οποία κέρδισε το φλουρί.
Και το επιμύθιο της εκδήλωσης :
‘’ Μέσα στις εξαιρετικά δυσμενείς συνθήκες που διαμόρφωσαν για όλους μας οι διαδοχικές κρίσεις πρέπει η ελπίδα να κρατηθεί ζωντανή , κι αυτό θα το πετύχουμε με ενότητα , σύνεση και άοκνες προσπάθειες. ‘’
![3 ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ](https://www.e-artas.gr/wp-content/uploads/2022/03/ΦΩΤΟ3-ΚΟΠΗ-ΠΙΤΑΣ.jpg)
![2 ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ](https://www.e-artas.gr/wp-content/uploads/2022/03/ΦΩΤΟ-2-ΚΟΠΗ-ΠΙΤΑΣ.jpg)
![1 ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ](https://www.e-artas.gr/wp-content/uploads/2022/03/ΦΩΤΟ-1-ΚΟΠΗ-ΠΙΤΑΣ.jpg)
![.jpg](https://www.e-artas.gr/wp-content/uploads/2022/03/ΦΩΤΟ.jpg)